Het expositieterrein 2017 incl. alle demonstraties 

Programma / Demonstraties

In 2017 werd door de Historischer Feldtag Nordhorn een kleurrijk en gevarieerd programma van drie dagen aangeboden. Een overzicht is te vinden in het volgende plan.

Opmerking: een groot aantal vrijwilligers is verantwoordelijk voor de demonstraties. Om deze reden vragen wij om begrip, wanneer de planning niet altijd precies wordt nageleefd.


Granit ARENA, Veld E Nr.22
Procedure & presentatietijden in de Granit ARENA 2017

Onderwerp Tijd Vr. Za. Zo.
Welkom/Opening 25 jaar Historische Velddagen 11:00 ✔︎
Fendt/MF 10:00 ✔︎ ✔︎
Hanomag/Schlüter 11:00 ✔︎ ✔︎
Güldner/Eicher 12:00 ✔︎ ✔︎
Deutz/Fahr 13:00 ✔︎ ✔︎
Youngtimer/vierwiel aangedreven tractoren uit de 50-er jaren 14:00 ✔︎ ✔︎
Berlijner trekkers/houtgas 15:00 ✔︎ ✔︎
John Deere/Lanz 15:00 ✔︎
Holder/Wesseler 16:00 ✔︎ ✔︎
IH 17:00 ✔︎ ✔︎

Kies een dag:

vrijdag 11 augustus 2017

startdatum naam
12:00  Lanz Landbouwmotor in bedrijf
 
12:15  Combinen
 
12:45  Maisoogst
 
12:45  Combinen, grondbewerking
 
12:45  Combinen, grondbewerking
 
13:00  zaagmachine
 
13:15  10 verschillende dorsmachines
 
13:30  Ploegen/cultivateren
 
13:45  Gras maaien, houtbewerking
 
14:00  WD ploegen in bedrijf, combinen, grondbewerking
 
14:15  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
14:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
14:45  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
15:00  Presentatie: John Deere/Lanz
 
15:00  Combinen, hooibouw, Maïs hakselen, grondbewerking
 
15:00  Combinen, hooibouw, Maïs hakselen, grondbewerking
 
15:15  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
15:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
15:45  Kartoffelernte, Grasernte u. Bodenbearbeitung
 
16:00  Lanz Landbouwmotor in bedrijf
 
16:15  Combinen
 
16:30  Combinen, grondbewerking
 
16:45  Maisoogst
 
17:00  zaagmachine
 
17:00  Ploegen/cultivateren
 
17:00  Presentatie: IHC
 
17:00  Wegenbouw
 
17:00  10 verschillende dorsmachines
 
17:00  Gras maaien, houtbewerking
 

zaterdag 12 augustus 2017

startdatum naam
09:00  zaagmachine
 
09:15  10 verschillende dorsmachines
 
09:30  Maisoogst
 
09:45  Gras maaien, houtbewerking
 
10:00  Presentatie: Fendt/MF
 
10:00  WD ploegen in bedrijf, combinen, grondbewerking
 
10:15  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
10:30  Ploegen/cultivateren
 
10:30  Wegenbouw
 
10:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
10:45  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
11:00  Presentatie: Hanomag/Schlüter
 
11:00  Combinen, hooibouw, Maïs hakselen, grondbewerking
 
11:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
11:45  Aardappeloogst, hooibouw, grondbewerking
 
12:00  Lanz Landbouwmotor in bedrijf
 
12:00  Presentatie: Güldner/Eicher
 
12:15  Combinen
 
12:45  Maisoogst
 
12:45  Maisoogst
 
12:45  Combinen, grondbewerking
 
13:00  zaagmachine
 
13:00  Presentatie: Deutz/Fahr
 
13:15  10 verschillende dorsmachines
 
13:30  Ploegen/cultivateren
 
13:45  Gras maaien, houtbewerking
 
14:00  Presentatie: Youngtimer/Allradschlepper der 50er Jahre
 
14:00  WD ploegen in bedrijf, combinen, grondbewerking
 
14:15  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
14:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
14:45  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
15:00  Presentatie: Berliner Traktoren/Holzgas
 
15:00  Combinen, hooibouw, Maïs hakselen, grondbewerking
 
15:00  Combinen, hooibouw, Maïs hakselen, grondbewerking
 
15:15  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
15:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
15:45  Aardappeloogst, hooibouw, grondbewerking
 
16:00  Lanz Landbouwmotor in bedrijf
 
16:00  Presentatie: Holder/Wesseler
 
16:15  Combinen
 
16:30  Combinen, grondbewerking
 
16:45  Maisoogst
 
17:00  zaagmachine
 
17:00  Presentatie: IHC
 
17:00  Wegenbouw
 
17:00  Ploegen/cultivateren
 
17:00  10 verschillende dorsmachines
 
17:00  Gras maaien, houtbewerking
 

zondag 13 augustus 2017

startdatum naam
09:00  zaagmachine
 
09:15  10 verschillende dorsmachines
 
09:30  Maisoogst
 
09:45  Gras maaien, houtbewerking
 
10:00  Presentatie: Fendt/MF
 
10:00  WD ploegen in bedrijf, combinen, grondbewerking
 
10:15  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
10:30  Ploegen/cultivateren
 
10:30  Wegenbouw
 
10:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
10:45  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
11:00  Presentatie: Hanomag/Schlüter
 
11:00  Combinen, hooibouw, Maïs hakselen, grondbewerking
 
11:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
11:45  Aardappeloogst, hooibouw, grondbewerking
 
12:00  Lanz Landbouwmotor in bedrijf
 
12:00  Presentatie: Güldner/Eicher
 
12:30  MF in bedrijf
 
12:45  Combinen, grondbewerking
 
13:00  zaagmachine
 
13:00  Presentatie: Deutz/Fahr
 
13:15  10 verschillende dorsmachines
 
13:30  Ploegen/cultivateren
 
13:45  Gras maaien, houtbewerking
 
14:00  WD ploegen in bedrijf, combinen, grondbewerking
 
14:00  Presentatie: Youngtimer/Allradschlepper der 50er Jahre
 
14:15  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
14:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
14:45  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
15:00  Presentatie: Berliner Traktoren/Holzgas
 
15:00  Combinen, hooibouw, Maïs hakselen, grondbewerking
 
15:00  Combinen, hooibouw, Maïs hakselen, grondbewerking
 
15:15  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
15:30  Combinen, hooibouw, grondbewerking
 
15:45  Aardappeloogst, hooibouw, grondbewerking
 
16:00  Lanz Landbouwmotor in bedrijf
 
16:00  Presentatie: Holder/Wesseler
 
16:15  Combinen
 
16:30  Combinen, grondbewerking
 
16:45  Maisoogst
 

Feldtag-Sponsoren

Made with by ncn KG, Meppen